U bent hier: startpagina » wabo » groepen

 


            


  wijk contactpersoon emailadres telefoonnummer
         
  Langhieten 2-Dennenweg Jos Kor jkor@hetnet.nl 06-25014548
    Wim Zweers wim.zweers@kpnmail.nl 06-53753612
         
  Langhieten 1-Valtherweg v/a Laura Kolk laurakolk@ziggo.nl 06-14367432
  nr 32 (even) Trudy Stevens trudystevens@ziggo.nl 06-46077796
         
  Bloemenbuurt- Marco Nieters marco_nieters@hotmail.com 06-14369290
  Nijkampenweg Ronnie Hulshof ronnie.hulshof@kpnmail.nl 06-20861187
         
  De Goorns en aanliggende Bert Meijering bert-erna@ziggo.nl 06-52482806
  straten Peter Vennink vennink-baars@gmail.com 06-30086394
         
  Brinkie-Valtherweg tot 32  Arjan Oosterdijk arjan.oosterdijk@hetnet.nl 06-38895520
  (even enen oneven)- Molenweg Roelof Eleveld r.eleveld@ziggo.nl 06-38908635
         
  Exloërweg-Andries Diepen- Gerard Meijering gerard.meijering@ziggo.nl 06-46504261
  brugweg-Liniekampen Geeske Bouwknegt geeskebouwknegt@hotmail.com 06-10869366
  Borgerderweg      
         
  Oud Odoorn-Torenweg-Steegje Klaas Beuker kbeuker@oring.nl 06-53154291
  Ds van Lunzenlaan-Hoofdstraat  Suzanne Broeksema susanneb@live.nl 06-50537726
  t/m nr 21 onevenen 38 even      
         
  Oosterveld-Paasbergen Erik Wessels F2hjhwessels@hetnet.nl 06-50595163
  Hoofdstraat vanaf nr 31 oneven  Henk Wolbers h.wolbers1@home.nl 06-46827083
  en nr 40 (hotel Odoorn) even      
  tot eind